Iskolakezdés

Tisztelt Szülők!

Kedves Tanulók!

A hosszú nyári szünetből már csak két hét van hátra, ezért ideje hogy néhány fontos információt az év kezdéssel kapcsolatban megosszak Önökkel/Veletek. A jelenlegi álláspont szerint hagyományos keretek között kezdődik a tanítás 2020. szeptember 1-én , kedden 8.00 órakor a tanévnyitó ünnepéllyel. Ezt követően osztályfőnöki órákat tartunk . Ekkor kapja meg minden tanuló a tankönyveket. Üres iskolatáskát mindenki hozzon magával ! A tízórai , ebéd és uzsonna igényeket is ezen a napon mérjük fel. Az első négy órát követően lehetőség van ebédelni, ezután a tanulók hazamehetnek. (a bejáró tanulók a 12.20 –as busszal ) Az elsős tanulókat lehetőség szerint felnőtt kísérje.

A nyár hátralévő napjaira jó pihenést kívánunk mindenkinek !

Találkozunk szeptemberben!