Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

Az első tanítási nap ( 2020. szeptember 1.) munkarendje a következő.

8:00 – 8:15 tanévnyitó ünnepély ( rossz idő esetén a tornateremben és csak az elsős tanulók és kísérőik részvételével)
8:15 – 10:00 tankönyvosztás ( osztályonként kis csoportokban )
10:00 – 11:40 osztályfőnöki órák
11:50- ebédeltetés kis csoportokban.

Az első tanítási napon ebédig szervezzük a programokat, ezután a magyarbólyi gyerekek haza mehetnek, a bejáró tanulók a 12:20-as busszal mehetnek haza. A Volán járatain közlekedő tanulóknak maszk viselése kötelező.

A járványügyi helyzetre tekintettel, a tanulók, szülők és dolgozók egészségének megőrzése érdekében az alábbi szabályok betartását kérjük!
A tanulók az iskola épületbe lépés előtt kézfertőtlenítést kötelesek végezni ( kihelyezett készülék )
Az iskola épületébe a szülők nem kísérhetik gyermeküket. ( szeptember 1-én az 1. osztályos gyerekek 1-1 kísérője bejöhet az intézménybe a járványügyi előírások betartásával-1,5 m távolság és szájmaszk)
A pandémiás időszakban kérjük a szülőket, részesítsék előnyben az online ügyintézést. Amennyiben személyes találkozást igényelnek, akkor csak előzetes telefonos egyeztetést követően jöhetnek be az iskolába.

További tudnivalókat folyamatosan közlünk a KRÉTA rendszerben, az iskolai honlapon és az iskolai Facebook oldalon.

Fáncsi Judit